فوتبال ایران

آندو و سرلک: یک رابطه اجباری !


کد خبر : 1962907 |
13 شهریور 1402 ساعت 00:34 |
986 بازدید |

13
دیدگاه


آندرانیک تیموریان سالها در پست هافبک دفاعی برای ایران بازی کرده و حالا برای بازیکنان حال حاضر در این پست یک موهبت به حساب می‌آید.

آندو و سرلک: یک رابطه اجباری !

به گزارش “ورزش سه”، آندرانیک تیموریان در طی سالها یکی از بازیکنان ثابت و دوست‌داشتنی ترکیب تیم ملی ایران بود. آندو که بالای ۱۰۰ بازی ملی برای تیم ملی دارد علاوه‌بر جنگندگی و قدرت تکل‌زنی خوب، یک پاسور خوب نیز در میانه زمین به حساب می‌آمد.

او پس از سرمربیگری امیر قلعه‌نویی در تیم ملی، یکی از نفرات کادرفنی ایران شد و حالا می‌تواند به خصوص برای هافبک‌های تیم ملی نکات خوبی را بر زبان بیاورد. اگرچه سبک بازی آندرانیک با سرلک تفاوت زیادی دارد اما هم‌پستی او محسوب می‌شود و اگر در ترکیب ثابت باشد به نوعی جانشین آندو به حساب می‌آید.

او در تمرین دیروز تیم ملی در یک صحنه حسابی میلاد سرلک را مورد تشویق قرار داد و تصویر برخورد این دو سوژه عکاسان شد.

سرلک با نگاه کردن به سبک و تفکرات آندو به عنوان یک هافبک دفاعی ایده‌آل که در دو جام جهانی هم بازی کرده می‌تواند در تیم ملی پیشرفت کند. جالب اینکه بازیکنان تیم ملی با توجه به روحیه تیموریان ارتباط خوبی با او دارند.

حالا سرلک پس از بازگشت به تیم ملی باید توانایی‌های خود را در عرصه ملی نیز بار دیگر ثابت کند. او تلاش می‌کند در این بازی‌های دوستانه مهره فیکس تیم ایران بشود.


منبع ورزش سه | آخرین اخبار فوتبال داخلی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا