فوتبال ایران

اسکوچیچ را برنمی‌داشتند سرلک جام جهانی بازی می‌کرد!


کد خبر : 1962493 |
11 شهریور 1402 ساعت 18:08 |
11.2K بازدید |

19
دیدگاه

او بر اساس عملکردش دعوت شد نه فشار و تماس


سرمربی تیم ملی می گوید که از طرف هیچ شخصی برای دعوت از میلاد سرلک تحت فشار نبوده است.

اسکوچیچ را برنمی‌داشتند سرلک جام جهانی بازی می‌کرد!

به گزارش “ورزش سه”، یکی از سوژه های جنجالی چند وقت اخیر فوتبال ایران، بحث میلاد سرلک است. بازیکنی که گفته می شد چنانچه به تیم ملی دعوت نشود، از ابتدای شهریور می بایست به خدمت سربازی اعزام شود. اما نام او در فهرست جدید تیم ملی دیده می شود تا این بازیکن حداقل تا 6 ماه آینده از اعزام به سربازی معاف شود.

قلعه نویی نیز در این خصوص به خبرنگاران گفت: باید خدمت شما عرض کنم که سرلک در زمان آقای اسکوچیچ در 10 – 12 بازی شرکت کرد، البته اگر اشتباه نکنم. باید از اسکوچیچ تشکر کنم که در بدترین شرایط تیم ملی را تحویل گرفت و بهترین نتایج و عملکرد را داشت و اگر او سرمربی تیم ملی می ماند، شاید سرلک در جام جهانی نیز بازی می کرد.

وی ادامه داد: باید یک مطلب قانونی دیگر را بگویم که شاید بعضی‌ها مغرضانه و برخی بدون مطالعه حرف می زنند. قانون معافیت عوض شده،  اگر قانون 2 ساله باشد، سرلک مقابل کنیا بازی کرد و قانوناً باید معاف می‌شد، پس قانون 6 ماهه شده است و این مدت به شرطی است که در لیست تیم ملی باشد.

سرمربی تیم ملی می گوید: ما این قانون را می‌دانستیم و اگر ما تحت فشار بودیم، در کافا مقابل افغانستان به وی بازی می‌ دادیم تا این فشارها روی ما وارد نشود. ما باید همزمان به جام ملت‌ها فکر کنیم و با شیب ملایم تغییرات هم داشته باشیم. در اردوی گذشته روی دو هافبک جوان که متاسفانه مصدوم هم شدند، سرمایه ‌گذاری کردیم و آقای سرلک را با خودمان نبردیم.

وی ادامه داد: حالا دو، سه بازیکن مصدوم شدند و سرلک در این اردو حضور دارد که خداوکیلی براساس عملکردش دعوت شده است. نه کسی به من زنگ زده است و نه من آدمی هستم که تحت فشار قرار بگیرم. در گذشته هر اتفاقی افتاده، به من مربوط نمی شود.

قلعه نویی در پایان گفت: اینجا تیم ملی مملکت است و دنبال مسائل دیگری نیستیم. کسی که قابلیت دارد و کسی که حقش باشد باید در این شرایط به تیم ملی کمک کند. در گذشته ما روی دو هافبک جوان‌تر سرمایه‌ گذاری کردیم و آنها مصدوم شدند. مثلا در اردوی گذشته علی کریمی غایب بود و الان هست.


منبع ورزش سه | آخرین اخبار فوتبال داخلی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا