اقتصاد

اولین مرکز مدیریت و کنترل عملیات پروازی occ در اربعین راه اندازی شد


جعفر یازرلو سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: هدف از راه‌اندازی مرکز occ دسترسی سریع و به لحظه شرکت‌های هواپیمایی به مدیران سازمان هواپیمایی، تشریک مساعی و همکاری نزدیک ایرلاین‌ها با یکدیکر، تعامل عوامل دخیل در عملیات اربعین ، اتخاذ تصمیمات به‌موقع و واکنش سریع به تأخیرهای احتمالی است‌. همچنین با توجه به جایگاه حاکمیتی سازمان هواپیمایی کشوری و دسترسی سریع به ریاست سازمان برای اعمال تصمیمات مهم و صدور مجوزهای لازم و فوری این مرکز کار خود را آغاز کرده است.
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه امروز سومین روز آغاز به کار occ اربعین ۱۴۰۲ در سازمان هواپیمایی کشوری‌ است افزود:
نمایندگان تام الاختیار شرکت‌های هواپیمایی حاضر در عملیات اربعین امسال به‌همراه نمایندگان شرکت‌های ارائه دهنده خدمات هندلینگ، فرودگاه‌ها و سوختگیری با مدیران ارشد سازمان هواپیمایی کشوری مستمر و مداوم و ۲۴ ساعته به رصد و پایش پروازهای اربعین امسال می پردازند.
وی اظهار کرد: در پانزدهمین روز عملیات اربعین امسال، نمایندگان تام‌الاختیار شرکت های هواپیمایی ، نمایندگان شرکت‌های ارائه دهنده خدمات هندلینگ، نمایندگان فرودگاهها و سوختگیری به پردازش اطلاعات، رصد وپایش پروازهای اربعین در ۲۳ نقطه فرودگاهی در سراسر کشور نظارت می کنند.

۲۱۷


منبع خبرگزاری خبرآنلاین – آخرین اخبار ایران و جهان | Khabaronline – اخبار اقتصادی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا