ورزشی

بازگشت ستاره رقیب ایران: طلای هانگژو آسان نیست

به نقل از سایت منبع که در انتها ذکر شده است صبح تازه گزارش میدهد


کد خبر : 1962679 |
12 شهریور 1402 ساعت 09:06 |
850 بازدید |

0
دیدگاه


پاسور خوش فکر و قدیمی کره جنوبی به تیم ملی والیبال این کشور بازگشت.

بازگشت ستاره رقیب ایران: طلای هانگژو آسان نیست

به گزارش “ورزش سه”، پس از عملکرد ضعیف کره جنوبی در مسابقات چلنج‌ کاپ و قهرمانی آسیا و ضعف این تیم در پست پاسور‌، دو هیون سرمربی این تیم که به شدت تحت فشار است در یک تصمیم اضطراری هان سون سو پاسور سی و هشت ساله باشگاه اینچئون کال جامبوس را به تیم ملی کره جنوبی دعوت کرد.

بازی های آسیایی برای کره جنوبی بسیار حیثیتی است و در خطر از دست دادن مدال این مسابقات هستند، این تیم که از بازی های آسیایی ۱۹۶۶ اندونزی تا ۲۰۱۸ همواره یکی از سکوها را از آن خود کرده، این بار نیز در رویای قهرمانی به سر می‌برد.

رسانه‌های کره جنوبی خبر از بازگشت هان سون سو بهترین و ارزشمندترین بازیکن لیگ فصل گذشته کره جنوبی به تیم ملی داده اند و نوشتند کره جنوبی با پاسوری او پا به مسابقات بازی های آسیایی هانگژو چین خواهد گذاشت.

هان سون سو  همچنین پس از دعوت شدنش به تیم ملی در مصاحبه ای اعلام کرد تمام تلاش و تمرکز خود را برای این مسابقات خواهد گذاشت تا تیم به موفقیت برسد. این مسابقات احتمالا آخرین حضور او در تیم ملی والیبال کره جنوبی خواهد بود.

کره جنوبی با تیم های اندونزی و کامبوج هم گروه است و هدف این تیم قهرمانی در این تورنمنت است. در کره جنوبی همچون ایران فریاد مربی خارجی سر داده شده و حتی کمپینی نیز برای حضور مربی خارجی ایجاد شده است.


منبع خبر www.varzesh3.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا