سلبریتی

بازیگران قسمت جدید فیلم‌های “هری پاتر” فاش شدند!

به نقل از سایت منبع که در انتها ذکر شده است صبح تازه گزارش میدهد

نمایش آخرین قسمت از کتاب‌های مشهور هری پاتر، «هری پاتر و کودک نفرین شده» از بازیگران جدید برای تئاتر لندن خود رونمایی کرد.

وقت صبح– هری پاتر و کودک نفرین شده، آخرین قسمت از کتاب‌های هری پاتر با بازیگرانی جدید به نمایش درخواهد آمد!

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، تئاتر هری پاتر و کودک نفرین شده با بازیگرانی جدید در لندن اجرا خواهد شد! دیوید ریکاردو پیرس نقش هری پاتر را بازی خواهد کرد و پولی فریم در نقش جینی پاتر و الیس ری در نقش پسرشان آلبوس پاتر بازی خواهند کرد.

توماس آلدریج در نقش ران ویزلی به جید اوگوگوا به بازیگران می‌پیوندد تا نقش هرمیون گرنجر را همراه با تانیترا پورتر در نقش دخترشان رز گرنجر ویزلی بازی کنند.

استیو جان شپرد در نقش دراکو مالفوی و هری اکلو در نقش پسرش اسکورپیوس مالفوی بازی خواهند کرد.

تئاتر هری پاتر بار دیگر بر روی صحنه می‌رود!

بر اساس داستانی از جی. کی. رولینگ، جک تورن و جان تیفانی، «هری پاتر و کودک نفرین شده» نمایشنامه‌ای از ترون است.

در این نمایشنامه هری، رون و هرمیون 19 سال پس از اینکه دنیای جادوگران را نجات دادند، برای ماجراجویی جدیدی بازگشتند. با یک تفاوت. این بار، نسل جدیدی که تازه به مدرسه افسانه‌ای جادوگری هاگوارتز وارد شده‌اند، به آنها ملحق می‌شود.

ماه گذشته، این نمایش هفت سالگی را در تئاتر کاخ لندن جشن گرفت، جایی که بیش از 1.5 میلیون تماشاگر آن را دیدند. در 1 سپتامبر، این نمایش به جشن سالانه «روز بازگشت به هاگوارتز» می‌پیوندد.

زمانی که طرفداران هری پاتر این پدیده را در ایستگاه کینگز کراس لندن به مدت سه روز گرامی می‌دارند، که شامل حضوری از بازیگران و تیم نمایش «هری پاتر و کودک نفرین شده» است.

این اولین کتاب از مجموعه داستان‌های هری پاتر است که بر روی صحنه تئاتر اجرا می‌شوود. کتاب هری پاتر و کئدک طلسم شده هشتمین داستان از این مجموعه است. این تئاتر از زمان اولین نمایش جهانی خود در لندن در سال 2016 تاکنون بیش از شش میلیون بلیت در سراسر جهان فروخته است و 60 افتخار بزرگ از جمله نه جایزه لارنس اولیویه و شش جایزه تونی را به خود اختصاص داده است.

بیشتر بخوانید…


منبع خبر www.vaghtesobh.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا