سرگرمی و سبک زندگی

بازیگر نقش اصلان در سریال رحیل کیست بیوگرافی و عکس بدون گریم جدید 1402 🖤 حرف تازه

به نقل از سایت منبع که در انتها ذکر شده است صبح تازه گزارش میدهد

علی عباسی زاده‌‌‌‌‌ بازیگر نقش اصلان در سریال رحیل را بازی می کند و متولد دهه ۷۰ در تهران است. او پیش از بازی در سریال رحیل به عنوان برنامه ریز در فیلم ها و سریال های ایرانی فعالیت داشته و در سریال سقوط یک فرشته نیز ایفای نقش کرده است. علی عباسی زاده متولد دهه ۷۰ در تهران بازیگر و برنامه ریز است و در “سریال رحیل” نقش کلیدی و اصلی به نام اسلان را در کنار مها با بازی معصومه عربی (گیتا راد عربی) بازی می کند. در ادامه بیوگرافی نقش اصلان در سریال رحیل و سوابق وی آشنا در مجله حرف تازه شوید

بازیگر نقش اصلان در سریال رحیل کیست بیوگرافی و عکس بدون گریم

علی عباس زاده بازیگر نقش اصلان در سریال رحیل با بازیگرانی همچون حمیدرضا آذرنگ، ثریا قاسمی، اندیشه فولادوند، نسیم ادبی، هومن برق نورد، کاظم هژیرآزاد هم بازی می باشد.

بازیگر نقش اصلان در سریال رحیل کیست بیوگرافی و عکس بدون گریم

علی عباسی زاده‌‌‌‌‌ بازیگر نقش اصلان در سریال رحیل متولد دهه ۷۰ در تهران است. او پیش از بازی در سریال رحیل به عنوان برنامه ریز در فیلم ها و سریال های ایرانی فعالیت داشته و در سریال سقوط یک فرشته نیز ایفای نقش کرده است. علی عباسی زاده متولد دهه ۷۰ در تهران بازیگر و برنامه ریز است و در “سریال رحیل” نقش کلیدی و اصلی به نام اسلان را در کنار مها با بازی معصومه عربی بازی می کند.

بیوگرافی

علی عباسی زاده‌‌‌‌‌ متولد دهه ۷۰ در تهران بازیگر و برنامه ریز است. او به واسطه بازی در سریال “رحیل” در نقش اصلان به مخاطبان معرفی شد تا بینندگان با چهره و نام او به عنوان بازیگر آشنا شوند.

علی عباسی ‌زاده اگر چه در سریال سقوط یک فرشته نتونست دیده شود، اما در سریال رحیل در نقش اصلان توانمندی‌ هایش را به رخ کشیده و مشخص شد او یکی از بازیگران با استعداد و آینده دار کشورمان است.

نقش اصلان در سریال رحیل

سوابق

آقای علی عباسی زاده‌‌‌‌‌ یکی از بازیگران نوظهور و تازه کار در سینما و تلویزیون ایران محسوب میشود. او برای اولین بار با بازی در سریال تلویزیونی سقوط یک فرشته همکاری خود را با رسانه ملی آغاز کرد. اما به دلیل نقش کوتاهی که داشت، دیده نشد. او تجربه بازی در سریال سقوط یک فرشته و رحیل را نیز در کارنامه خود دارد.

عکس و بیوگرافی بازیگر نقش اصلان در سریال رحیل

بیوگرافی بازیگر نقش اصلان در سریال رحیل

علی عباسی زاده‌‌‌‌‌ در تازه ترین فعالیت های هنری خود، بازیگر نقش اصلان در سریال رحیل می باشد که یکی از نقش های مهم و کلیدی به شمار می آید. اصلان صحاف است و همه او به عنوان پسر صحاف‌ باشی می شناسند. او در کار مرمت کتاب‌ های کتابخانه سلطنتی است و با پدرش کار میکند. او عاشق محا شده و دویت دارد با او ازدواج کند. اما در یک اتفاق غیرمنتظره متوجه دسیسه‌ها و توطئه‌هایی میشود که سرنوشت او و محا را تغییر می دهد.

بیوگرافی علی عباسی زاده بازیگر نقش اسلان در سریال رحیل

گفته میشود نقش اصلان در پیش برد داستان رحیل مهم است و در واقع قهرمان قصه است. از مهمترین آثار هنری عل عباسی زاده می توان به سریال سقوط یک فرشته در سال ۱۳۹۰ و سریال رحیل در سال ۱۴۰۲ اشاره کرد.

منبع: اختصاصی مجله اینترنتی حرف تازه


منبع خبر harfetaze.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا