فوتبال ایران

تنظیم نقشه صعود به لیگ برتر از پشت بام!(عکس)


کد خبر : 1962701 |
12 شهریور 1402 ساعت 11:06 |
1.3K بازدید |

0
دیدگاه

این مدیرعامل برای تکرار موفقیت تلاش می کند


مدیرعامل پارس جنوبی از جایگاه مخصوص ورزشگاه تختی جم به دنبال تکرار موفقیتی بزرگ است.

تنظیم نقشه صعود به لیگ برتر از پشت بام!(عکس)

به گزارش “ورزش سه”، بهرام رضاییان یکی از مدیران موفق و باتجربه فوتبال ایران محسوب می شود که در فصل جاری لیگ دسته اول برای تکرار صعود به لیگ برتر تلاش می کند. رضاییان به عنوان یکی از اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال یکبار با پارس جنوبی جم جواز حضور در لیگ برتر را به دست آورده است.

پارس جنوبی در دوران اول مدیریت رضاییان موفقیت های خوبی کسب کرد و ضمن صعود از لیگ دو به لیگ یک و سپس از لیگ یک به لیگ برتر توانست در سطح اول فوتبال هم رتبه پنجمی لیگ برتر را در کارنامه اش کسب کند. این مدیر باتجربه مدتی از راس باشگاه پارس جنوبی کنار رفت و در همان دوران بود که نماینده جم به لیگ یک سقوط کرد.

رضاییان حالا دوباره با انگیزه زیاد مدیریت زنبورهای جنوب ایران را برعهده گرفته و برای تکرار صعود به لیگ برتر تلاش می کند. او که در مصاحبه های خود از هدفگذاری پارس جنوبی برای صعود صحبت کرده، از نظر امکاناتی شرایط خوبی را برای امیدرضا روانخواه و تیمش مهیا کرده و برد در اولین هفته از مسابقات مقابل خیبر خرم آباد نیز می تواند مسیر این صعود را هموار کند.

مدیر نام آشنای فوتبال ایران که معمولا مسابقات خانگی تیمش را از پشت بام ورزشگاه تختی جم تماشا می کند، از جایگاه مخصوص خود نقشه صعود دوباره پارس جنوبی به لیگ برتر را کشیده و باید دید چقدر در این مسیر موفق خواهد بود.


منبع ورزش سه | آخرین اخبار فوتبال داخلی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا