ارز دیجیتال

تولید روزانه بیش از ۲۰ تن زباله در مرز و شهر مهران – تجارت‌نیوز

به نقل از سایت منبع که در انتها ذکر شده است صبح تازه گزارش میدهد

به گزارش تجارت‌نیوز، شهردار منطقه ۱۱ گفت: با استقرار عوامل اجرایی خدمات شهری در قرارگاه مرزی مهران، روزانه بیش از۲۰ تن زباله در مسیر ترددی این محدوده نظافت و جمع‌آوری می‌شود.

سید محمد موسوی، شهردار منطقه ۱۱ در این باره اظهار کرد: یکصد نفر از عوامل خدمات شهری و محیط زیست در مرز مهران مستقر هستند و فاز ۳ و ۵ شهر مهران و محدوده موکب محبان الرضا علیه السلام و همچنین حدفاصل پل زائر تا پاسگاه بهرام آباد توسط این عوامل نگهداشت و نظافت می‌شود. امور مربوط به خدمات شهری طی دو شیفت انجام و خادمین هر صبح با اعزام به شهر و محدوده مرزی خدمت‌رسانی می‌کنند.

وی در تشریح خدمات شهری قرارگاه مرزی مهران گفت: روزانه ۵۰۰ هزار مترمربع نگهداشت شهری در قرارگاه مرزی و شهر مهران توسط خادمین منطقه ۱۱ انجام می‌شود که در نتیجه ۱۵ هزارمتر مربع روزانه شست و شو و ۱۸۰۰ متر طول نیز لایروبی انهار توسط خادمین با مدیریت و حضور معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه عملیاتی می‌شود.

بر اساس گزارش سایت شهر، موسوی خاطر نشان کرد: ۳۰ مخزن ۶۶۰ لیتری و ۷۰ مخزن ۱۲۰ لیتری برای جمع‌آوری زباله تعبیه شده است و روزانه بیش از ۲۰ تن زباله و ضایعات و نخاله و لجن از محدوده مرزی و شهر مهران برای نظافت این محدوده و تسهیل تردد زوار توسط عوامل خدمات شهری و محیط زیست جمع‌آوری می‌شود.

منبع: ایسنا


منبع خبر tejaratnews.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا