فوتبال ایران

جلسه مهم در انتظار نمایندگان آسیایی ایران


کد خبر : 1962405 |
11 شهریور 1402 ساعت 12:44 |
1.1K بازدید |

0
دیدگاه

ایران، عربستان یا کشور بی‌طرف؛


شنیده می‌شود که هفته آینده جلسه مهمی برای تعیین تکلیف تیم‌های ایرانی و عربستانی برگزار خواهد شد.

جلسه مهم در انتظار نمایندگان آسیایی ایران

به گزارش “ورزش‌سه”، طی ماه‌های اخیر با حسنه شدن روابط دیپلماتیک سران دو دولت ایران و عربستان، انتظار بر این بود که تاثیر این روابط در ورزش هم نمود پیدا کند و البته همین اتفاق هم رخ داد و خیلی زود بحث بازی در زمین بی‌طرف میان تیم‌های فوتبال دو طرف که سال‌ها بود به امری عادی بدل شده بود، به چالش کشیده شد.

حالا در فصل جدید و در شرایطی که لیگ قهرمانان آسیا با تقویم جدید از 17 روز دیگر آغاز می‌شود، بحث میزبانی ایرانی‌ها از تیم‌های عربستانی و بالعکس بار دیگر داغ شده است.
طی روزها و هفته‌های اخیر بارها از پایان بازی‌های ایران و عربستان در زمین بی‌طرف و از سرگیری روابط عادی نوشته شده است، اما هنوز این موضوع به صورت رسمی حل و فصل نشده است! 

حالا طبق آخرین اخبار “ورزش‌سه”، قرار است اواسط هفته آینده جلسه‌ای سرنوشت‌ساز درباره این موضوع برگزار شود و تصمیم نهایی درباره میزبانی تیم‌های ایرانی و عربستانی از طرف مقابل گرفته شود.

گفتنی است که در فصل جدید رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا سپاهان در گروه سوم مسابقات با النصر همگروه شده و 10 مهرماه باید از این تیم میزبانی کند. نساجی نیز در گروه چهارم مسابقات با دیگر تیم قدرتمند عربستانی یعنی الهلال همگروه است و روز یازدهم مهرماه باید به عنوان میزبان به مصاف این تیم برود. درنهایت سومین نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس است که طبق قرعه باید در اولین مسابقه در تاریخ 28 شهریورماه به مصاف النصر برود.


منبع ورزش سه | آخرین اخبار فوتبال داخلی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا