سرگرمی و سبک زندگی

خواستگاری در برنامه زنده تلویزیونی/ عکس

به نقل از سایت منبع که در انتها ذکر شده است صبح تازه گزارش میدهد

نادیا زکالوند: وقتی پسری یکی از زانوهای خود را روی زمین می‌گذارد تا از دختر مورد علاقه‌اش خواستگاری کند و لحظه باشکوهی رقم بزند، برای برنامه‌ریزی این کار، زمان و تلاش زیادی صرف کرده است.

اخیرا رایلی ناگل، گزارشگر و روزنامه‌نگار، درحالی‌که یکی از زانوهای خود را روی زمین گذاشته بود، روی آنتن زنده، از کرنلیا نیکلسون، مجری شبکه خبری تلویزیونی تنسی در آمریکا، خواستگاری کرد.

خواستگاری در برنامه زنده تلویزیونی/ عکس

ویدیویی از این خواستگاری در شبکه اجتماعی اینستاگرام پخش شده که نشان می‌دهد، نیکلسون از این اقدام غافلگیر و البته خوشحال شده است. او بعد از گفتن پاسخ مثبت به ناگل، گفت که تاکنون به این زیبایی غافلگیر نشده بود.

نیکلسون طبق معمول مشغول خواندن خبرها بود که دوستش ناگل را دید که با دسته‌گل و حلقه‌ای در دست وارد شد و جلوی او زانو زده و خواستگاری کرد. او آنقدر هیجان‌زده شده بود که اشک در چشمانش جمع شد و در همان حال، به خواستگاری ناگل پاسخ مثبت داد.

خواستگاری در برنامه زنده تلویزیونی/ عکس

ناگل موقع خواستگاری از دختر مورد علاقه‌اش، به او گفت، «شخصیت خوب و شگفت‌انگیزی داری، خیلی باهوشی و قدم به هر جا که می‌گذاری، همه را شاد و خندان می‌کنی.»

مردم از دیدن این صحنه بسیار رومانتیک و زیبا خوشحال شده بودند و به آن زوج عاشق تبریک گفتند و البته یک نفر هم گفت، «به هر قیمتی که شده، این زندگی را که با این زیبایی شروع کردید، حفظ کنید.»

منبع:

ndtv


منبع خبر www.khabaronline.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا