تکنولوژی

دستگیری ۲ مامور قلابی در محدوده سعادت آباد تهران – اخبار – ساعت ۲۴

به نقل از سایت منبع که در انتها ذکر شده است صبح تازه گزارش میدهد

سردار علی ولیپور گودرزی بیان کرد: در پی ارجاع پرونده‌ای مبنی بر اینکه ۲ شخص با مراجعه به مطب پزشکی در محدوده سعادت آباد مبلغ ۷ میلیارد ریال برای چشم‌پوشی به تخلفات پزشکی پیشنهاد داده‌اند، بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

وی گفت: شاکی با مراجعه به پلیس آگاهی تهران اظهار کرد در محل کارم مشغول ویزیت بیماران بودم که ۲ مرد تقریباً میانسال که خود را بازرس معرفی می‌کردند با نشان دادن سلاح گرم مشغول بررسی پرونده بیماران شدند و در نهایت ادعا کردند که من مرتکب تخلفات پزشکی شده ام و مبلغ ۷ میلیارد ریال به ازای چشم‌پوشی از تخلفات پزشکی پیشنهاد کردند و منتظر تماس ماموران برای پرداخت مبلغ درخواستی هستم.

این مقام ارشد انتظامی‌اعلام کرد: کارآگاهان در گام نخست راهی محل وقوع جرم شدند و در بازبینی دوربین‌های مداربسته در محدوده جغرافیای جرم موفق شدند مشخصات ظاهری متهمان را به دست آوردند و با تطبیق چهره متهمان با آلبوم مجرمان حرفه‌ای در نهایت هویت هر ۲ متهم شناسایی شد.

وی گفت: همین سر نخ کافی بود تا کارآگاهان مخفیگاه متهمان را شناسایی و تردد آنان را تحت کنترل در آوردند و در ادامه شاکی و کارآگاهان منتظر تماس تلفنی ماموران قلابی شدند.

سردار گودرزی اعلام کرد: با کنترل هر دو متهم، ماموران قلابی هنگام دریافت مبالغ اعلامی‌در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و در بررسی‌های بیشتر از متهمان و خودروی آنان تعدادی تجهیزات نظامی‌از جمله یک قبضه سلاح گرم کشف شد.

سردار گودرزی به انتقال متهمان به پلیس آگاهی تهران و تکمیل تحقیقات پلیسی اشاره کرد و در خاتمه از شهروندان خواست: در صورت مواجه شدن با درخواست‌های نامعقول توسط افرادی که خود را مامور پلیس معرفی می‌کنند حتماً کارت شناسایی معتبر درخواست کرده و هرگونه موارد مشکوک را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.


منبع خبر www.saat24.news

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا