ورزشی

دیدار قربانی با رئیس فدراسیون جهانی تیراندازی

به نقل از سایت منبع که در انتها ذکر شده است صبح تازه گزارش میدهد


کد خبر : 1962387 |
11 شهریور 1402 ساعت 11:42 |
116 بازدید |

0
دیدگاه


رئیس فدراسیون تیراندازی ایران با لوچیانو روسی، رئیس فدراسیون جهانی تیراندازی دیدار کرد.

دیدار قربانی با رئیس فدراسیون جهانی تیراندازی

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از سایت فدراسیون تیراندازی، در ادامه سفر مرتضی قربانی به کویت و در حاشیه برگزاری مجمع عمومی کنفدراسیون تیراندازی آسیا، رئیس فدراسیون تیراندازی کشورمان با لوچیانو روسی، رئیس فدراسیون جهانی تیراندازی دیدار کرد.

 این ملاقات برای مذاکره درباره همکاری‌های میان فدراسیون تیراندازی کشورمان و ISSF انجام شد و مسائل مختلفی در آن مورد بررسی قرار گرفت.

رئیس فدراسیون جهانی با تبریک موفقیت ایران در کسب سهمیه‌های المپیک و مدال‌های جهانی، ایران را یکی از کشورهای موثر در توسعه تیراندازی دانست و آرزو کرد که این موفقیت‌ها ادامه پیدا کند.

رئیس فدراسیون تیراندازی در این دیدار، اتفاق مربوط به فینال تپانچه بادی بانوان در مسابقات قهرمانی جهان باکو را نیز پیگیری کرد. روسی در این خصوص گفت: در زمان این اتفاق در میدان حضور داشتم و احساس گلنوش سبقت‌الهی، بانوی ورزشکار ایرانی و فدراسیون تیراندازی ایران را به خوبی درک می‌کنم. 

روسی ادامه داد: در این باره به دبیر کل فدراسیون جهانی دستور دادم تا گزارشی درباره این اتفاق تهیه کند و شخصا در حال بررسی جوانب مختلف این گزارش هستم و امیدوارم در نشستی که با حضور دبیرکل برگزار خواهد شد با بررسی همه جوانب، اقدامات لازم برای جلوگیری از تکرار چنین اتفاقاتی انجام شود.

رئیس فدراسیون تیراندازی ایران نیز برنامه‌های کشورمان برای توسعه تیراندازی را برشمرد و از روسی برای سفر به ایران دعوت به عمل آورد.


منبع خبر www.varzesh3.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا