هنر

ساترا نباید سنگ جلوی پای پلتفرم‌ها بیاندازد و فکر کند سریال تلویزیونی ممیزی می‌کند!

به نقل از سایت منبع که در انتها ذکر شده است صبح تازه گزارش میدهد

بخش کوتاهی از گفتگوی سجاد پهلوان‌زاده کارگردان «حیثیت گمشده» با فرهیختگان؛ مهدی حسینی‌نیا حداقل ۲ بار در همین سریال دچار خطر جانی شد. در همان سکانس اول که دعوای امیر و هاجر را می‌گرفتیم سینی‌ای که خانم افشاری پرت کرد به پیشانی مهدی حسینی‌نیا خورد و این خونی که ریخته شد و در این صحنه می‌بینیم شکاف زخمی بود که واقعا بر پیشانی او ایجاد شد. مهدی خم به ابرو نیاورد و به بازی‌اش ادامه داد. شب آخر فیلمبرداری هم با سر زمین خورد و پیشانی‌اش شکاف برداشت و ۲۵ تا بخیه خورد.

وی گفت: مسئله ممیزی اتفاقی نیست که تازگی داشته باشد. همیشه در سینمای ایران بوده. از قبل انقلاب گرفته تا همین حالا. به نظر من پلتفرم‌های معتبر و فیلمسازان حرفه‌ای ما خودشان عقلشان می‌رسد که باید چگونه کار کنند و نیاز به قیم ندارند. اگر ساترا بخواهد سریال‌های پلتفرم‌ها را شبیه به الگوهای تلویزیونی ممیزی کند باز هم مردم به سراغ شبکه‌ها و سریال‌های ماهواره‌ای می‌روند و این به نفع هیچکس نیست. باید قدردان پلتفرم‌ها بود و از آن‌ها حمایت کرد نه اینکه جلوی پایشان سنگ گذاشت.

وی خاطر نشان کرد: اگر فردی قتلی می‌کند یا خیانت و فسادی می‌کند من آن را باید چگونه نشان دهم؟ اگر بخواهیم آسیب‌ها و بی اخلاقی‌ها را نشان دهیم چه باید بکنیم؟ شاید تا ۲۰ سال پیش نمی‌شد پوست شیر یا حیثیت گمشده ساخت اما الان شرایط جامعه تغییر کرده و حالا نمی‌شود به ۲۰ سال پیش برگشت و بدون تحولات جامعه سریال ساخت.

۵۷۵۷


منبع خبر www.khabaronline.ir

خبرگزاری خبرآنلاین – آخرین اخبار ایران و جهان | Khabaronline – فرهنگ > تلویزیون

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا