فوتبال ایران

سحرخیزان: بچه‌ها متشکرم که پشتم بودید


کد خبر : 1962097 |
10 شهریور 1402 ساعت 06:15 |
78 بازدید |

0
دیدگاه

می‌توانستم‌ گل دوم را بزنم تا پیروز شویم؛


سعید سحرخیزان در بازی با ملوان در حالی که باور نداشت باید از زمین بیرون برود اخراج شد.

سحرخیزان: بچه‌ها متشکرم که پشتم بودید

به گزارش “ورزش سه”، سعید سحرخیزان از گلزنی تا اخراج همه کار در دیدار گل گهر مقابل ملوان انجام داد. این بازیکن به خبرنگار ما گفت: بازی خیلی خوبی بود فکر کنم همه آنهایی که بازی را دیدند لذت بردند. ما روی اتفاق از ملوان گل خوردیم و خدا را شکر توانستیم به بازی برگردیم و مساوی کنیم. ما می‌دانستیم که ملوان تیم دفاعی است و خوب دفاع می‌کند. با آنالیزی که مربی‌مان کرده بود، می‌دانستیم ملوان تیم خوبی است و بسته بازی می‌کنند و به مشکل خواهیم خورد. خدا را شکر می‌کنیم که نباختیم و فکر می‌کنم در این بازی، مساوی عادلانه‌ترین نتیجه بود.

مهاجم جوان گل گهر که تیمش را از یک شکست خانگی نجات داد گفت: خدا را شکر توانستم گل بزنم و تیم‌مان نبازد و حداقل یک امتیاز را بگیریم تلاش تمام تیم بود. تمام بچه‌ها تلاش کردند تا توپ به آنجا برسد و من هم تا آخرین لحظه ناامید نشدم و توپ را دنبال کردم و خدا را شکر توانستم گل بزنم و برای تیمم مثمر ثمر بشوم.

1918600

این بازیکن که بعد از گل اخراج شد عنوان کرد: واقعیتش من در دوران فوتبالی‌ام اصلا کارت نگرفته بودم و این اولین کارت قرمزی بود که گرفتم و خیلی ناراحت شدم، چون احساس می‌کنم اگر در زمین می‌ماندم، می‌توانستیم گل دوم هم بزنیم و برنده بازی باشیم. من پایم را انداختم به قصد اینکه توپش را بگیرم، اما دفاع حریف بدنش را جلوی استوکم آورد که به هدف اینکه توپش را بگیرم، پایم را انداختم و ناخودآگاه برخوردی شکل گرفت. برخورد اصلا سنگین نبود و خیلی طبیعی و آرام بود. فکر می‌کنم داور می‌توانست مدارا کند، چون در زمین خودشان بود و موقعیت خطرناکی نبود اما متاسفانه یک تصمیم سختگیرانه گرفت. من در مصاحبه بعد از بازی هم گفتم به هر چه که داور تصمیم گرفته احترام می‌گذارم اما به نظر من می‌توانست مدارا کند.

1918601

وی در مورد عملکرد گل گهر در بازی های اخیر گفت: ۵۰ درصد تیم نسبت به سال گذشته تغییر کرده و گل گهر بیشتر امسال به جوان‌گرایی روی آورده. بخاطر آن احساس می‌کنم نیاز داریم و  زمان می‌برد تا هماهنگ‌تر بشویم تا به آن نتیجه خوبی که می‌خواهیم برسیم. چیزی که ما از مربی‌مان تا الان دیدیم واقعا یک مربی خیلی خوبی است و ما خیلی امیدواریم که در آینده نتیجه بهتری هم بگیریم.

سحرخیزان در پایان افزود: از بچه‌های تیممان و کادر فنی که بابت اینکه بعد اخراجم به من روحیه دادند تشکر می‌کنم.


منبع ورزش سه | آخرین اخبار فوتبال داخلی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا