فوتبال ایران

شماره ۸ خبرساز فوتبال فراموشی گرفت!


کد خبر : 1962714 |
12 شهریور 1402 ساعت 12:14 |
13K بازدید |

1
دیدگاه

ثابت ایمانی و اجبار برای بازگشت به اوج


هافبک پیکانی ها با مخالفت مسئولان این باشگاه با جدایی اش، محکوم به درخشش در ترکیب خودروسازان است.

شماره 8 خبرساز فوتبال فراموشی گرفت!

به گزارش “ورزش سه”، غلامرضا ثابت ایمانی یکی از بازیکنان خبرساز نقل و انتقالات تابستانی بود؛ این هافبک 24 ساله به واسطه بندی که در قراردادش وجود داشت، مورد توجه برخی تیم های لیگ برتری قرار گرفت اما با شروع مسابقات و عدم انتقال ناخودآگاه او توانست از بند موجود استفاده کند.

در روزهای پایانی نقل و انتقالات هم صحبت های زیادی درباره جدایی او مطرح شد؛ در این خصوص باشگاه مس رفسنجان اقداماتی انجام داد و باشگاه تراکتور هم با ارسال نامه رسمی خواهان به خدمت گرفتن این هافبک شد. در نهایت مخالفت باشگاه پیکان با جدایی ثابت ایمانی باعث شد تا این بازیکن در جمع خودروسازان ماندگار شود و کار خود را جلو ببرد.

1919799

او اگرچه دوست داشت در تیمی بزرگ تر به فوتبال خود در لیگ بیست و سوم ادامه بدهد، اما مجبور به ماندگاری در پیکان شده و حالا چاره ای جز فراموشی اتفاقات پیش آمده در روزهای نقل و انتقالات و تلاش برای ادامه درخشش در ترکیب تیم تهرانی ندارد.

ثابت ایمانی حالا با تمرکز بیشتر کار خود را در پیکان جلو می برد و امیدوار است بتواند زیر نظر رسول خطیبی دوران خوب خود را تکرار کند. او یکی از بازیکنان آینده دار فوتبال ایران است، فرصت برای حضور در تیم های دیگر لیگ برتر را برای خود مهیا می بیند و در این مسیر چاره ای جز بازگشت به دوران اوج در ترکیب پیکان ندارد.


منبع ورزش سه | آخرین اخبار فوتبال داخلی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا