فوتبال ایران

شیر تاشکند را کسی گردن نگرفت!


کد خبر : 1962887 |
13 شهریور 1402 ساعت 04:12 |
196 بازدید |

2
دیدگاه

سرنوشت عجیب مهاجم ازبک:


شیرزود تمیروف مهاجم اسبق پرسپولیس و پیکان پس از خروج از این باشگاه بدون تیم مانده است.

شیر تاشکند را کسی گردن نگرفت!

به گزارش ورزش سه، اواخر 1400 بود که شرزود تمیروف که سابقه بازی در پاختاکور را داشت به قراردادی به مدت یک فصل و نیم به پرسپولیس پیوست.

این بازیکن که حسابی مورد تایید یحیی قرار گرفته بود، فرصت بازی در پرسپولیس را پیدا کرد حتی در دربی پایتخت هم میدان رفت، او بازیکنانی چون مهدی عبدی و حامد پاکدل را در پرسپولیس نیمکت نشین کرده بود و پس از یک نیم فصل حضور در پرسپولیس به واسطه حضور لوکادیا در این تیم به پیکان پیوست.

پس از یک فصل حضور در پیکان، ادامه همکاری تمیروف با پیکانی‌ها صورت نگرفت و قرارداد این بازیکن تمدید نشد تا به این ترتیب دوران حضور این مهاجم در ایران پایان پیدا کند.

1920123
1920122

آمار تمیروف در پیکان 25 بازی، یک گل، 7 کارت زرد و یک کارت قرمز و در پرسپولیس 9 بازی، یک گل، 3 کارت زرد بود که در مجموع با 36 بازی، 2 گل، 10 کارت زرد و یک کارت قرمز به کار خود در لیگ ایران پایان داد.

عملکرد تمیروف در لیگ ایران عجیب و غریب بود، او در اکثر مسابقات شوت‌های عجیبی از میانه میدان و نزدیک نقطه کرنر به سمت دروازه حریف شلیک می‌کرد که نه تنها هیچوقت به گل تبدیل نشد بلکه در اکثر مواقع در پیست دومیدانی و سکوهای تماشاگران فرود می‌آمد که این اتفاق شوخی اهالی فوتبال و هواداران را همواره در پی داشت، این اتفاق در دربی پایتخت هم تکرار شد و انتقادات از تمیروف و یحیی گل محمدی که چرا به او بازی می‌دهد را  به همراه داشت.

تمیروف در آخرین دیدار خود در لیگ برتر ایران از زمین مسابقه اخراج شد تا پرونده درخشان او اخراج هم به همراه داشته باشد.

او در حال حاضر بدون تیم است و هیچ تیمی در لیگ برتر و لیگ ازبکستان تا این لحظه قصد عقد قرارداد با این بازیکن را ندارد.


منبع ورزش سه | آخرین اخبار فوتبال داخلی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا