اقتصاد

قیمت گوشی موبایل امروز ۱۱ شهریور ۱۴۰۲

امروز شنبه ۱۱ شهریور ۱۴۰۲، تغییرات چشمگیری در قیمت گوشی‌های موبایل مشاهده نشد و ثبات نسبی قیمت در برندهای پرطرفدار بازار ادامه یافت.

قیمت گوشی موبایل در برندهای پرطرفدار بازار

در گوشی‌های برند پرطرفدار اپل، تغییرات چشمگیری به جز در iPhone ۱۳ معمولی، در سایر مدل‌های این برند، مشاهده نشد. قیمت گوشی آیفون ۱۴ پرو مکس (iPhone ۱۴ pro max) و قیمت گوشی آیفون ۱۳ پرو مکس (iPhone ۱۳ pro max) بدون تغییر، به‌ترتیب در همان سطح ۵۸ میلیون تومان و ۷۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان باقی ماندند. اما قیمت گوشی آیفون ۱۳ (iPhone ۱۳) با افزایش مواجه شد و به سطح ۳۵ میلیون و ۹۹۰ هزار تومان رسید.

در گروه سامسونگ، ثبات قیمت در تمام مدل‌های این برند مشاهده شد. به‌طوری که قیمت گوشی S۲۲ ultra در همان سطح ۴۳ میلیون و ۱۱۰ هزار تومان و قیمت گوشی S۲۳ ultra در سطح ۴۸ میلیون تومان ثابت ماندند. در سری اقتصادی این برند، قیمت گوشی سامسونگ A۵۴، بدون تغییر، در سطح ۱۳ میلیون و ۹۹۹ هزار تومان و قیمت گوشی سامسونگ A۳۴ در همان سطح ۱۰ میلیون و ۲۹۵ معامله شدند.

قیمت گوشی موبایل

در گروه شیائومی، قیمت گوشی شیائومی Mi ۱۱ ultra در سطح ۳۶ میلیون و ۷۷۰ هزار تومان تثبیت شد. اما قیمت گوشی شیائومی Redmi Note ۱۲ pro با افزایش قیمت، به سطح ۱۱ میلیون و ۹۸۰ هزار تومان رسید. در گروه ناتینگفون، باز هم ثبات قیمت مشاهده شد. به‌طوری که قیمت گوشی Nothing phone ۱ در همان سطح ۱۶میلیون و ۶۶۰ هزار تومان و قیمت گوشی Nothing phone ۲ در سطح ۳۸ میلیون و ۸۳۳ هزار تومان ثابت باقی ماندند.

۲۲۰


منبع خبرگزاری خبرآنلاین – آخرین اخبار ایران و جهان | Khabaronline – اخبار اقتصادی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا