سلامت

لحظه ای که دواین جانسون دختر مبتلا به سرطان را سورپرایز می کند را ببینید + ویدیو

به نقل از سایت منبع که در انتها ذکر شده است صبح تازه گزارش میدهد

فرقی نمی کند، سورپرایز مبارز زیمبابوه‌ای یو اف سی باشد یا دخترعموی کشتی گیر خودش، دواین جانسون ملقب به راک، عاشق لحظه هایی است که می تواند، لبخند را به روی لب ها بیاورد و دردی را التیام بخشد. به تازگی راک ویدیویی در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشت که سوپرایز کردن دختربچه مبتلا به سرطانی به نام لونا پرونه که از طرفداران سرسخت اوست را به تصویر می کشد.

لحظه ای که دواین جانسون دختر مبتلا به سرطان را سورپرایز می کند دواین جانسون یک ویدیوی تدوین شده از ملاقات خود با لونا که از بیماری سارکوم یوئینگ (نوعی تومور بدخیم و نادر که در استخوان‌ها یا بافت نرم به‌وجود می‌آید) رنج می برد، به اشتراک گذاشت. دواین در این ویدیو توضیح داد چگونه ملاقات با لونا پس از دو سال تماس با او از طریق رسانه های اجتماعی دیدگاه او را تغییر داد. او تصمیم گرفت پس از بدتر شدن وضعیت لونا با گسترش سرطان، با چند خوراکی خاص، او را غافلگیر کند.

لحظه ای که دواین جانسون دختر مبتلا به سرطان را سورپرایز می کند

راک در توضیح این ویدیو نوشت: «به عنوان پدر سه دختر زیبا که به آن افتخار می کنم، وقتی بالاخره با دختر زیبایی آشنا می شوید که نه تنها بزرگترین طرفدار شماست، بلکه در حال مبارزه با سرطان است و برای زندگی اش می جنگد، باعث شد درباره زندگی دوباره بیاندیشم و چیزهای مهم زندگی و آنچه اهمیت ندارد بهم یادآوری شد. لونا (@luna_perrone) یک قهرمان واقعی است و الهام بخش همه اطرافیانش، از جمله من است. تو قوی می مانی و به لبخند زدن ادامه می دهی بچه… خوشحالم که از همه سورپرایزهایت لذت بردی.»

لحظه ای که دواین جانسون دختر مبتلا به سرطان را سورپرایز می کند

در این ویدیو، راک و لونا برای اولین بار پس از صحبت های دواین در مورد لونا در آشپزخانه یک هتل با هم ملاقات می کنند. دواین در ابتدای ویدیو توضیح می دهد: «ما هرگز یکدیگر را ملاقات نکرده‌ایم! لونا خیلی خاص است، او یکی از قوی‌ترین دختران روی کره زمین است. او چند سالی است که با سرطان مبارزه می‌کند، متاسفانه به تازگی اخباری مبنی بر شیوع سرطانش دریافت کرده است.
او نمی داند که قرار است سوپرایزش کنم. به خانواده اش گفتم به لونا بگویید که من شما را به ناهار در هتل مورد علاقه ام دعوت کرده ام و متاسفم که نمی توانم آنجا باشم.» سپس دواین با ظرف غذایی در دست از آشپزخانه خارج می شود تا لونا را سوپرایز کند و کل خانواده‌اش را با سفر به دیزنی لند در تعطیلات رویایی آنها به هاوایی غافلگیر کند.

پس از این ملاقات، او لونا را قهرمان خود خواند و گفت که بزرگترین طرفدار این دختر است. راک گفت: «می گویند، هرگز با قهرمانان خود ملاقات نکنید، زیرا ناامید خواهید شد؛ خوب من قهرمانم را دیدم و او عالی بود.»

لحظه ای که دواین جانسون دختر مبتلا به سرطان را سورپرایز می کند

لونا هم این ویدیو سورپرایز دواین جانسون را در حساب اینستاگرام خود که در آن روند درمان ها و تلاش های خودش را مستند می کند، منتشر کرد و از دواین جانسون برای همه چیز تشکر کرد و نوشت: «امروز صبح که از خواب بیدار شدم، این ویدیوی باورنکردنی را دیدم که توسط راک پست شده بود و باعث خوشحالی من شد. وقتی در لس‌آنجلس بودم، دیدار با او باورنکردنی بود و واقعاً باعث شد بفهمم رویاها می‌توانند به حقیقت بپیوندند. اخیراً با درمان بسیار سختی روبه‌رو بوده‌ام، خیلی خوشحالم که شما را دوست خودم صدا می کنم!»
منبع خبر rooziato.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا