سرگرمی و سبک زندگی

ماجرای کشف حجاب دختر ورزشکار در مراسم تقدیر فرماندار کلاردشت +‌عکس

به نقل از سایت منبع که در انتها ذکر شده است صبح تازه گزارش میدهد

ماجرای کشف حجاب دختر ورزشکار هنگام تقدیر فرماندار کلاردشت +‌عکس

مراسم تقدیر فرماندار کلاردشت از دختر ورزشکار به دلیل عکس بی حجاب وی خبرساز شده و برخی می گویند که این دختر والیبالیست در مراسم تجلیل فرماندار کلاردشت از او بی حجاب بوده و کشف حجاب کرده است.

ماجرای کشف حجاب دختر ورزشکار در مراسم تقدیر فرماندار کلاردشت +‌عکس

فرماندار کلاردشت دختر ورزشکار

انتشار عکسی از مراسم تقدیر فرماندار کلاردشت از یک دختر ورزشکار حسابی جنجالی شده است تا جایی که پای وزیر کشور هم به این اتفاق باز شد.

اما در جزئیات جدید مشخص شده این دختر فقط ۱۰ سال دارد و با حجاب در مراسم حاضر شده بود

به گزارش اعتمادآنلاین، چند روز قبل فرماندار کلاردشت در مراسمی از یک والیبالیست دختر تجلیل به عمل آورد. انتشار یک تصویر از این مراسم در حالی که روسری آن دختر افتاده بود حسابی خبرساز شد. کار به جایی رسید که صبح امروز وزیر کشور مستقیماً دستور بررسی صادر کرد!

فرماندار‌ کلاردشت بعد از انتشار این خبر با اعلام اینکه این ورزشکار با حجاب در فرمانداری حاضر شده بود و هنگام انتشار عکس حجابش افتاده بود گفت مدیر روابط عمومی فرمانداری به دلیل انتشار این تصویر برکنار شده است.

آوا با وجود سن کم در این مراسم با حجاب شرکت کرده و گویا ادعای فرماندار در این زمینه صحت داشته است.

واکنش ها

وزیر کشور به استاندار مازندران نوشت: به دنبال تصاویر منتشرشده در فضای مجازی مبنی‌ بر دیدار فرماندار کلاردشت با یکی از دختران وزرشکار، سریعا موضوع را بررسی و گزارش آن را اعلام کنید.

مسئولان برگزاری مراسم تقدیر از ورزشکار اعلام کرده‌اند در لحظه‌ای که از این دختر فیلمبرداری شده است، حجاب او به‌صورت سهوی کنار می‌رود و این‌گونه نبوده که او بدون حجاب در مراسم شرکت کرده باشد.

وزیر کشور در دستوری به استاندار مازندران، خواستار بررسی حاشیه ایجادشده از تقدیر فرماندار کلاردشت از یک دختر ورزشکار شد.

به گزارش ایسنا، احمد وحیدی شامگاه جمعه (۳ شهریور) خطاب به سیدمحمود حسینی‌پور، نوشت: به دنبال تصاویر منتشرشده در فضای مجازی مبنی‌بر دیدار فرماندار کلاردشت با یکی از دختران وزرشکار، سریعا موضوع را بررسی و گزارش آن را اعلام کنید.


منبع خبر harfetaze.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا