ورزشی

مسیر قهرمانی جوکوویچ آسان‌تر از قبل شد!

به نقل از سایت منبع که در انتها ذکر شده است صبح تازه گزارش میدهد


کد خبر : 1961926 |
09 شهریور 1402 ساعت 10:10 |
7.2K بازدید |

11
دیدگاه


دیشب در بازی‌های بسیار هیجان انگیز، نتایج غیرمنتظره بسیاری، به خصوص در بخش مردان مسابقات یو اس اوپن رخ داده است.

مسیر قهرمانی جوکوویچ آسان‌تر از قبل شد!

به گزارش”ورزش سه”، روز اول از دور دوم مسابقات یو اس اوپن، با حذف بازیکنان مهمی همراه بود!

استفانوس سیتسیپاس و کسپر رود هر دو مقابل حریفانی خارج از ۳۲ رتبه نخست رنکینگ شکست خوردند! 

در دیگر نتایج غیر منتظره بخش مردان، فرانسیسکو سروندولو و کریستوفر یوبکنس نیز در دیدارهایی بسیار تماشایی حذف شدند. دومنیک تیم هم با مصدومیت از دور رقابت‌ها کنار رفت. به نظر میرسد تیافو و فریتز شانس آورده‌اند که در شب حذف سیدهای اصلی موفق به شکست حریفانشان در سه ست شده‌اند.

با این حساب سمت پایینی جدول مردان که جوکوویچ در صدر آن قرار دارد، سه بازیکن تاپ تن (سیتسیپاس، رونه و رود) را از دست داده است تا قرعه جوکوویچ، از آن چیزی هم که بود ساده تر شود! کاربران بسیار از ساده بودن مسیر جوکوویچ نسبت به آلکاراس خشمگین هستند و این وضعیت قرعه‌ها را عادلانه نمی‌دانند.

1918271

کاربری نوشته است:” بازیکنانی که شاید میتوانستند جوکوویچ را به یک تای برک بکشانند حذف شده اند. همه چیز برای جوکوویچ رویایی‌تر میشود. آفرین به فدراسیون تنیس مردان که آلکاراس، مدودف، بررتینی، سونه گو، زورف و واورینکا را یک سمت قرار داده است.

1918272

کاربر دیگری اما به سطح خاص جوکوویچ اشاره کرده است” بعضی ها فکر میکردند که سیتسیپاس، رونه و رود قرار بود به جوکوویچ فشار بیاورند. بقیه هم فکر میکنند حالا که آنها حذف شده‌اند برای همه چیز برای نواک ساده تر شده است، انگار که اصلا آنها کمترین شانسی دربرابر نواک داشتند.”

در بخش زنان اما اوضاع آرام‌تر و قابل پیش بینی تر دنبال شد و اشویانتک و گوف با بردی دیگر در دو ست و ریباکینا با انصراف حریفش به دلیل مصدومیت به دور سوم رسیدند. بازی هیجان انگیز بخش زنان، نبرد قهرمان‌های سابق گرند اسلم، پترا کویتووا و کرولاین وزنیاکی بود. این دو تا کنون ۱۴ بار با یکدیگر رو به رو شده بودند و نتلیج ۸-۶ به سود کویتووا بود، وزنیاکی هم بعد از غیبت ۳ ساله به میادین بازگشته و این بین دو فرزند متولد کرده است. در عین ناباوری سطح وزنیاکی به قدری خوب و رضایت بخش بود که موفق به شکست کویتووا در سه ست شد تا با تشویق بی‌امان تماشاگران در استادیوم آرتور اش همراه شود.

1918274
1918275


منبع خبر www.varzesh3.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا