ارز دیجیتال

مطالبات گندمکاران چه زمانی پرداخت می‌شود؟/قیمت خرید تضمینی گندم ۳ روز دیگر اعلام می‌شود

به نقل از سایت منبع که در انتها ذکر شده است صبح تازه گزارش میدهد

به گزارش تجارت‌نیوز، پس از ۴ ماه تاخیر در پرداخت مطالبات گندمکاران، امروز ۱۱ شهریور ۱۴۰۲ معاون وزیر جهاد کشاورزی از پرداخت کل مطالبات گندمکاران طی ۱۰ روز آینده خبر داد.

علیرضا مهاجر در نخستین همایش ملی آموزشی طرح جهش تولید در دیم‌زارهای کشور با بیان اینکه امروز خرید گندم از ۱۰ میلیون و ۲۲۶ هزار تن عبور کرده است، گفت: قیمت خرید تضمینی گندم برای سال زراعی آینده تا سه روز دیگر در شورای قیمت‌گذاری توسط وزیر جهاد کشاورزی اعلام خواهد شد.

وی همچنین از تامین و پرداخت مطالبات گندمکاران تا ۱۰ روز آینده نیز خبر داد.

بنابر اعلام وزارت جهادکشاورزی معاون امور زراعت وزارت جهاد کشاورزی با تاکید بر این که برنامه وزارتخانه برای سال زراعی جدید، افزایش خوداتکایی در تولید محصولات اساسی است، گفت: این قول را به مردم می‌دهیم که در سال زراعی جدید در تولید گندم به خودکفایی برسیم.

عدم تسویه مطالبات گندمکاران پس از ۴ ماه، باعث شرمندگی است

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: تأخیر چهار ماهه در پرداخت مطالبات کشاورزان و گندمکاران و عدم بهره مندی از دسترنج شان اسباب شرمندگی و تأسف است.

جهانگیرزاده با اشاره به اینکه پرداخت‌ها در بخش کشاورزی به سختی انجام می‌شود و پنبه کاران و گندمکاران هنوز دسترنج خود را دریافت نکرده اند، گفت: اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس تمام تلاش خود را برای امهال تسهیلات کشاورزان انجام می‌دهند اما نه از تسهیلات بانکی و نه از حمایت دولتی خبری نیست.

منبع: ایسنا


منبع خبر tejaratnews.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا