فوتبال ایران

مورد عجیب استقلال خوزستان در گل خوردن


کد خبر : 1962624 |
12 شهریور 1402 ساعت 08:30 |
2 بازدید |

0
دیدگاه

آنها از یک نقطه چندین بار گزیده شدند!


استقلال خوزستان در چهار دیدار اخیر به یک شکل و روی ارسال از جناحین گل خورده است.

مورد عجیب استقلال خوزستان در گل خوردن

به گزارش ورزش سه، استقلال خوزستان در چهار دیدار اخیر خود 4 گل خورده است و وجه تشابه تمام این گلها ارسال روی دروازه این تیم است!

استقلال در دو دیدار خانگی مقابل شمس آذر و تراکتور در یک دروازه و یک نقطه گل خورده است و تنها تفاوت آن ارسال زمینی در دیدار مقابل شمس آذر و ارسال بلند مقابل تراکتور است.

1919629
1919630

آنها در دو دیدار خارج از خانه هم 2 گل دریافت کردند که آن هم وجه تشابه دارد، هر دو توپ پشت مدافعان به مهاجم حریف رسید و به سادگی وارد دروازه آنها شد!

1919631
1919632

استقلال خوزستان خط دفاع بلند قامتی دارد اما ارسال از جناحین پاشنه آشیل این تیم شده است، استقلال تهران و تراکتور برنامه ویژه ای برای این موضوع داشتند طوری که استقلال مقابل آنها آرمان رمضانی را در خط حمله قرار داد و تراکتور ارسال های پرتعدادی روی تیر دوم دروازه استقلال خوزستان ارسال کرد که بازیکنان این تیم در چند مرحله در زدن ضربات آخر کم دقت بودند.

خوزستانی ها فوتبال خوبی ارائه می‌کنند اما به شکلی عجیب با تک گل مغلوب رقبا می شوند و در 4 بازی خود یک امتیاز بیشتر نتوانسته اند کسب کنند.

پس از اشتباه پورحمیدی در خروج مقابل آلومینیوم اراک، این بازیکن نیمکت نشین شد و فرزین گروسیان جانشین او شد اما این تصمیم کافی نبود، اینکه یک تیم با حضور 2 مدافع سرزن(کعبی-طیبی) و دو مدافع کناری بلند قامت این چنین در رفع مشکل ناتوان باشد جای بررسی دارد و کادرفنی این تیم باید این موضوع را برطرف کند.


منبع ورزش سه | آخرین اخبار فوتبال داخلی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا