سلبریتی

نامزدی جنجالی و پنهانی بازیگران سریال کره‌ای “زیبای حقیقی”!

به نقل از سایت منبع که در انتها ذکر شده است صبح تازه گزارش میدهد

شایعات رابطه احساسی پنهانی مون گایونگ و چا یوون وو دو ستاره سریال محبوب «زیبای حقیقی» بزرگترین جنجال اینترنتی اخیر کره هستند!!

وقت صبح– آیا شایعات درباره رابطه احساسی پنهانی مون گا یانگ، ستاره‌ سریال‌های کره جنوبی و چا یون وو از گروه کی‌پاپ «استرو» حقیقت دارند؟

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، از زمان انتشار سریال «زیبای حقیقی» در سال 2020 بازیگران این سریال به ستارگان محبوب طرفداران سریال کره‌ای تبدیل شدند. سریال زیبای حقیقی نام یک کامیک اینترنتی به همین نام است.

طرفداران مدتی کوتاه پس از انتشار این سریال عاشق بازیگران این سریال و روابط میان آن‌ها شدند.

در این سریال مون گا یانگ، چا یون وو از گروه کی‌پاپی استرو و هوانگ این یوپ در نقش جوگ یونگ، سو هو و سئو جون ایفای نقش کردند.

مانند هر سریال کره‌ای موق دیگری طرفداران نمی‌توانند بازیگران این سریال و روابطشان را فراموش کنند. اکنون پس از گذشت چند سال هنوز صحبت‌ها و شایعات درباره روابط بازیگران این سریال در دنیای واقعی وجود دارد.

در حال حاضر، شایع شده است که مون گا یونگ و چا یوون وو مدتی طولانی است که به طور پنهانی با یکدیگر ملاقات می‌کنند.

اخبار جنجالی اینترنتی نادرست است!!پ

ویدئوهایی که این اخبار را گزارش می‌کنند در رسانه‌های اجتماعی اینستاگرام و تیک‌تاک منتشر شده‌اند.

طرفداران این سریال از شنیدن این اخبار بسیار هیجان زده شده‌اند. علاوه بر این، غیر معمول نیست که بازیگران همکار عاشق یکدیگر شوند. همانطور که این اتفاق میان هیون بین و سون یه جین از سریال «پری وزنه‌بردار کیم بوک جو» و نام جو هیوک و لی سونگ کیونگ از سریال «زن قوی دو بونگ سون» افتاد.

با این حال، اخبار در مورد مون گا یانگ، چا یون وو هیچگاه تایید نشده است!

ویدیوهای منتشر شده از اخبار مربوط به عشق میان این دو همبازی با گزارشاتی نادرست تهیه شده است. در این ویدیوها از اخباری جعلی از سایت‌های خبری معتبر کره جنوبی استفاده شده است. با این حال این اخبار هیچگاه در این سایت‌ها قرار نگرفته‌اند.

این حتی اولین بار نیست که این شایعات منتشر می شود. در 1 آپریل که به روز دروغ آپریل مشهور است، پستی در شبکه تیک‌تاک با بیش از 2 میلیون بازدید در فضای مجازی منتشر شد که در آن ادعا شده بود یک سایت خبری معتبر کره جنوبی خبر رابطه احساسی پنهانی این دو بازیگر را منتشر کرده است.


منبع خبر www.vaghtesobh.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا