اقتصاد

نحوه برداشت وجه نقد 500 هزار تومانی از خودپرداز های مرزی- اخبار پول | ارز | بانک – اخبار اقتصادی تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمدرضا مانی‌یکتا؛ معاون اداره نظام‌های پرداخت بانک مرکزی اظهار کرد: به مناسبت ایام اربعین حسینی مقرر شده بود که سقف برداشت از خودپرداز‌ها چه درون بانکی و چه به صورت شتابی در استان‌های مرزی با عراق به 500 هزار تومان افزایش یابد که این خدمت در حال انجام است و مشکلی در این‌خصوص وجود ندارد.

وی گفت: تا (عصر روز یازدهم شهریورماه) بیش از 5 هزار فقره برداشت وجه نقد شتابی از پایانه‌های خودپرداز بانک‌های مختلف انجام شده است. برخی بانک‌ها به دلیل اینکه باید تغییراتی بر دستگاه  خودپرداز به صورت حضوری اعمال می‌کردند این فرآیند زمان‌بر شده بود که در حال حاضر این خدمت به صورت عمومی برای مردم قائل ارائه است.

مانی‌یکتا تاکید گرد: ممکن است بعضا به دلیل محدودیت‌هایی که خودپرداز‌ها دارند، امکان برداشت وجه نقد با یک تراکنش واحد وجود نداشته باشد که در این صورت مردم عزیز می‌توانند در دو تراکنش 200 هزار تومانی و یک تراکنش 100 هزار تومانی مبلغ مشخص 500 هزارتومان را برداشت کنند.

معاون اداره نظام‌های پرداخت بانک مرکزی افزود: در تمام استان‌های مرزی با عراق اعم از کرمانشاه اسلام و خوزستان ذخایر مطلوب و کافی اسکناس وجود دارد و با همکاری اداره نشر اسکناس و شبکه بانکی اسکناس‌گذاری نیز به صورت شبانه روزی در دستگاه‌های خودپرداز انجام می‌شود.

وی در پایان اظهار کرد: در حال حاضر هیج مشکلی وجود ندارد و گزارش‌هایی که از شبکه شتاب دریافت می‌کنیم نشان می‌دهد سقف برداشت وجه نقد  500 هزار تومانی از خودپرداز‌ها رعایت می‌شود و در حال انجام است.

انتهای پیام/


منبع اخبار اقتصادی | آخرین و مهمترین اخبار اقتصادی | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا