فوتبال ایران

پاسخ قلعه‌نویی به صحبت علی دایی؛ دلمان برای او تنگ شده است!


جوانگرایی و تغییر نسل در فوتبال ایران می‌تواند موضوع بسیار پراهمیتی باشد که امیر قلعه نویی از این کار استقبال می‌کند اما به گفته خودش با شیب ملایم تغییرات. سرمربی تیم ملی در این مورد و اضافه شدن بازیکن از تیم ملی امید گفت: ما علاوه بر نتیجه‌گیری باید با یک شیب ملایم تغییرات هم داشته باشیم. تیم امید وظیفه دارد به تیم بزرگسالان بازیکن بدهد. خوشبختانه امیدهای‌مان در لیگ بازی می‌کنند و جای امیدواری هست و توجه و بها هم به آنها داده می‌شود. الان اما اولویت ما بازی‌های ازبکستان است.

او در خصوص اینکه علی دایی گفته بود:”هرکس الان سرمربی تیم ملی است از جام ملتها باید برای جوان‌سازی تیم ملی برای جام جهانی استفاده کند.” ضمن ابراز دلتنگی برای دایی، بیان کرد: البته آقای دایی جزو اساتید و بزرگان است و جایش در فوتبال ما کنار خط خالی است. دلمان هم برایش تنگ شده است‌. هر مربی تفکرات خاص خودش را دارد اما گفته‌های آقای دایی هم درست است و تغییرات را باید با شیب ملایم اعمال کنیم.

قلعه نویی ادامه داد: فوتبال ایران نتیجه‌گرا شده ولی ما علاوه بر اینکه در جام ملت‌ها باید با قدرت برویم، تغییرات ملایمی هم می‌دهیم. خوشبختانه امیدهای خوبی داریم و از همکاران‌مان هم تشکر می‌کنم. همکاران من حداقل روزی ۶ ساعت کار می‌کنند. علاوه بر اینکه همه بازی‌ها را می‌بینند که ببگی سابقه بوده، بعد از آن کار آنالیز ما شروع می‌شود

258 258


منبع خبرگزاری خبرآنلاین – آخرین اخبار ایران و جهان | Khabaronline – اخبار ورزشی > فوتبال ملی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا