ورزشی

پشتوانه خوبی برای بسکتبال در راه است

به نقل از سایت منبع که در انتها ذکر شده است صبح تازه گزارش میدهد


کد خبر : 1962142 |
10 شهریور 1402 ساعت 11:13 |
698 بازدید |

0
دیدگاه

دلایل شکست‌های تیم ملی


رئیس فدراسیون بسکتبال با ابراز رضایت از روندی که برای تغییر نفرات در تیم ملی در حال طی شدن است گفت: پشتوانه خوبی برای نسل گذشته بسکتبال در راه است و این جای امیدواری دارد.

پشتوانه خوبی برای بسکتبال در راه است

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از مهر، تیم ملی بسکتبال ایران در جام جهانی که به میزبانی اندونزی در جریان است با چهار شکست به کارش ادامه می‌دهد. این در حالی است که همین نتایج باعث از دست رفتن سهمیه المپیک برای بسکتبال ایران شد.

جواد داوری با اشاره به تغییراتی که در تیم ملی صورت گرفته است گفت: تغییراتی که در جام جهانی صورت گرفت ادامه برنامه‌هایی بود که ما از سال 1401 برای تیم ملی در نظر گرفته بودیم. آن زمان هدفمان کسب سهمیه حضور در جام جهانی بود که خوشبختانه محقق شد. با آمدن آقای هاکان دمیر این تغییرات ادامه داشت و در جام جهانی هم مشاهده کردید که چه تغییراتی داشتیم.

رئیس فدراسیون بسکتبال ادامه داد: با حضور سرمربی جدید تصمیم بر این شد که تغییرات در تیم ملی ادامه داشته باشد که همین اتفاق رخ داد و خوشبختانه تیمی که به جام جهانی اعزام شد کاملا منسجم و بدون حاشیه بود و عملکرد خوبی داشت.

وی در دفاع از عملکرد ملی پوشان در مسابقات جام جهانی گفت: به غیر از بازی اول که برابر برزیل بود و هفت هشت بازیکن ما برای اولین بار جام جهانی را تجربه می‌کردند، در سایر دیدارها شرایط بهتر بود. در دیدار با برزیل کار را بد شروع کردیم و ترکیب اولین هم بد بود. اما هر چه زمان گذشت شرایط بهتر شد.

جواد داوری با بیان این که نسل خوبی برای بسکتبال ایران در راه است گفت: پشتوانه‌ای که در جام جهانی شکل گرفت برای آینده بسکتبال سرمایه خوبی خواهد بود. این بازیکنان می‌توانند نسل خوبی برای بسکتبال ایران باشند.

رئیس فدراسیون بسکتبال در مورد برنامه‌های تیم ملی برای حضور در بازی‌های آسیایی گفت: چند بازی تدارکاتی برای تیم ملی در نظر گرفته بودیم اما با نظر سرمربی بازیکنان بعد از جام جهانی چند روزی را استراحت خواهند کرد و سپس برای حضور در بازی‌های آسیایی تمرینات را شروع خواهند کرد.


منبع خبر www.varzesh3.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا