فوتبال ایران

چشمی و سوالاتی که نباید از یک بازیکن پرسید!


کد خبر : 1962798 |
12 شهریور 1402 ساعت 17:48 |
6.8K بازدید |

5
دیدگاه

تیم‌های قوی‌تر بهتر است اما همین هم بد نیست


روزبه چشمی می‌گوید مهم برگزاری بازی دوستانه در فیفادی‌ها است چراکه ایران چندین بار در فیفادی بازی نداشته است.

چشمی و سوالاتی که نباید از یک بازیکن پرسید!

به گزارش “ورزش سه”، روزبه چشمی، مدافع تیم ملی در مورد شرایط اردوی تیم ملی در شهریور ماه بیان کرد: از دیروز اردوی‌مان شروع شده و دو بازی دوستانه در این اردو داریم، تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که به اهداف کادرفنی در تمرینات و بازی‌های دوستانه برسیم و انشاالله آنجا بازیکنان هم بیایند و اردو تکمیل‌تر شود.

او در مورد بازی‌های دوستانه این فیفادی گفت: بالاخره دو بازی دوستانه است و قطعا کمک می‌کند. دو تیم از دو قاره مختلف هستند و مهم این است که دور هم بازیکنان جمع بشوند و اهداف کادرفنی را در بازی‌ها پیاده کنیم. هم بازی بلغارستان و هم آنگولا به ما کمک می‌کند.

او در مورد اینکه آیا این دو بازی می‌تواند کمک کننده باشد یا خیر ادامه داد: همین بازی‌های دوستانه مهم‌ترین چیز است و قبلا شده که در فیفادی بازی دوستانه نداشتیم ولی هم در اردوی قبلی ۳ بازی خوب داشتیم و الان هم دو بازی خوب هست. اگر در فیفادی‌ها با تیم‌های قوی‌تر بازی کنیم بیشتر کمک می‌کند. فدراسیون تلاشش را برای بازی‌های دوستانه می‌کند و مهم انجام بازی دوستانه است. شاید بعضی‌ها بگویند آنگولا تیم ضعیفی است اما مهم بازی کردن است. نکته اصلی برگزاری بازی دوستانه است.

او در مورد انتقاداتی که به لیست قلعه‌نویی وجود داشت، گفت: دعوت و عدم دعوت بازیکن در اختیار کادرفنی است و من بازیکن نمی‌توانم نظری بدهم. قطعا بررسی کردند که این افراد باشند.

چشمی در مورد حضور خداداد عزیزی در تیم ملی بیان کرد: آقای عزیزی هم بازیکن بزرگی بوده و انشاالله کنار هم اتفاقات خوبی را رقم بزنیم و خوشحال‌شان کنیم‌.

او در مورد رقبای قدرتمند ایران نیز گفت: برنامه‌ریزی‌شان خیلی زودتر شروع شده و شاید الان به ۵۰ درصد برنامه‌ریزی‌شان رسیدند و ما هم داریم تلاش می‌کنیم و باید خودمان را برسانیم و این با تلاش و کار کردن به دست می‌آید.

روزبه چشمی در این مصاحبه از دو سوال در مورد لیست امیر قلعه نویی و نظرش درباره حضور خداداد عزیزی در تیم ملی با جملات کوتاه عبور کرد و حرف‌هایش طوری بود که این سوالات به او مربوط نمی‌شود و بازیکن نباید با چنین سوالاتی رو به رو بشود.


منبع ورزش سه | آخرین اخبار فوتبال داخلی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا