ارز دیجیتال

کاهش قیمت کرایه اتوبوس اربعین – تجارت‌نیوز

به نقل از سایت منبع که در انتها ذکر شده است صبح تازه گزارش میدهد

وزیر راه و شهرسازی گفت: با تصمیم سازمان راهداری از فردا کرایه اتوبوس اربعین از شهرها به سوی مرز ۲۵ درصد کاهش خواهد یافت. امسال در پایانه‌های مرزی کشور زیرساخت‌های خوبی برای امنیت و افزایش سرعت سفر طراحی شده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، همزمان با کاهش تقاضا برای سفر جاده‌ای تهران-مهران راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان تهران از کاهش کرایه اتوبوس اربعین در این مسیر خبر داد.

مهدی خضری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران گفت: با هدف تسهیل در تردد زائرین اربعین حسینی از روز یکشنبه دوازدهم شهریور ماه جاری نرخ بلیط اتوبوس ها از مبدا تهران به مرز مهران (پایانه برکت) کاهش می یابد.

وی افزود: بر اساس تصمیم اتخاذ شده قیمت بلیط اتوبوس های VIP از 750 تومان فعلی به پانصد هزار تومان،  اتوبوس‌های 32 نفره از 585 هزار تومان به 400 هزار تومان و نرخ کرایه اتوبوس‌های 44 نفره از چهارصد و پنجاه هزار تومان فعلی به سیصد هزار تومان کاهش خواهد یافت.

وی تاکید کرد: زائرین اربعین می توانند همچون روزهای گذشته از طریق سایت های شرکت های مسافربری و همچنین سایت‌های فروش بلیط به صورت اینترنتی و همچنین حضوری نسبت به خرید بیلط و عزیمت اقدام کنند.

کاهش قیمت بلیت اتوبوس در حالی قرار است از فردا اجرایی شود که تقاضا برای سفر مسیر تهران-مهران کاهش و تقاضا برای سفرهای بازگشت افزایش یافته است.

منبع: تسنیم


منبع خبر tejaratnews.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا