فوتبال ایران

گلزن پرسپولیسی و چند سانتی متر بدشانسی!


کد خبر : 1962707 |
12 شهریور 1402 ساعت 11:35 |
2.2K بازدید |

0
دیدگاه

عبدی می‌توانست گل دوم را هم بزند؛


با کمی شانس، مهدی عبدی دیروز دومین گلش را برای تراکتور در دومین بازی متوالی به ثمر می‌رساند.

گلزن پرسپولیسی و چند سانتی متر بدشانسی!

به گزارش ورزش سه، کمی پس مقاومت عجیب پاکو خمس برای جذب یک مهاجم برای تکمیل کردن اسکوادش برای حمله یه عنوان قهرمانی لیگ در فصل جاری، مهدی عبدی در‌ دومین مسابقه و در شرایطی که در بازی قبلی تنها ۳۰ دقیقه فرصت نمایش پیدا کرده بود، به عنوان یک خطر دائمی مدافعان استقلال خوزستان را تا جایی که می‌توانست آزار داد و اگر درخشش فرزین گروسیان نبود، استحقاقش را داشت که حداقل یک‌بار به عنوان یکی از گلزنان مسابقه ثبت بشود.

مهدی عبدی که پسوند گلزن دربی را همچنان روی دوش خود دارد، در تراکتور سبک‌بال‌تر از روزهای پرسپولیس و به عنوان تک‌ مهاجم به میدان رفت و ۹۰ دقیقه در زمین بود، بدون اینکه به واسطه تحرک دائمی و فشارش روی دفاع حریف، لحظه‌ای به تغییر او فکر ‌کند؛ چیزی که در پرسپولیس برایش اتفاق نمیفتاد تا به مرور اعتماد به نفس خود را از دست بدهد. او اما در همین دو بازی و همین ۱۲۰ دقیقه نشان داده که مهاجمی قابل تکیه در لیگ برتر فوتبال ایران است و می‌تواند برای هر تیمی گره‌گشا باشد.

1919785

عبدی که جلوتر از چند هافبک‌ قهار مثل گوستاوو واگنین، ریکاردو آلوز (آقای پاس لیگ برتر)، آلوارو خیمنز، سیامک نعمتی و البته صفا هادی بازی می‌کرد، در اغلب حرکات تهاجمی روز‌ گذشته تیم تراکتور نقشی کلیدی داشت. تراکتور دیروز در ادامه روند رو به رشدش بهتر از روزهای گذشته توپ را به گردش درمی‌آورد و آرام آرام نقشه‌های تهاجمی خمس نیز آشکار می‌شد.

آنها بعد از نمایش خوب در نیمه اول، با شروع نیمه دوم طوفانی بارها و بارها توپ را در پشت محوطه جریمه حریف به گردش درآورده و تلاش می‌کردند مهدی عبدی را در‌ موقعیتی بهتر صاحب توپ‌ کنند. عبدی دو بار در بازی دیروز فرصت گلزنی داشت که در هر دو مرتبه فرزین گروسیان مانع از گلزنی او شد و بهترین بهترین بخت، آنجایی بود که ریکاردو آلوز با سانتری روی پیشانی او، این بازیکن را در موقعیت تک به تک با گلر استقلال خوزستان قرار داد اما عبدی به جای اینکه سر را به زاویه موافق بزند، زاویه مخالف را هدف قرار داد تا گروسیان با نوک انگشت توپ را رد کند و انتظار تراکتوری‌ها برای گل را به دقایق پایانی بازی موکول کند.

1919786

مهاجم سابق سرخپوشان که در تیم تازه تعلقات قبلی را پشت سر گذاشته، وارد فضایی شده که حضور هم‌تیمی‌های سابقش مثل شجاع خلیل‌زاده، مهدی شیری، سیامک نعمتی و … از نظر ذهنی هم فضای آرام‌تری را برای او ایجاد کرده تا در تراکتور جا بیفتد. او حالا تک مهاجم تیم خمس است و حضورش پراهمیت و واجد ارزش بسیار برای تیمی که وینگرهای زیادی دارد اما تا زمان حضور عبدی از وجود مهاجم نوک بی‌بهره بود.


منبع ورزش سه | آخرین اخبار فوتبال داخلی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا