ورزشی

انتظار جدایی از باشگاه سپاهان را نداشتم – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به نقل از سایت منبع که در انتها ذکر شده است صبح تازه گزارش میدهد

سعید پورقاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، در رابطه با جدایی از تیم هندبال سپاهان، اظهار کرد: طی تصمیمات هیئت مدیره باشگاه سپاهان در ابتدا قرار شد بومی گرایی با رده سنی زیر ۲۳ در تیم انجام بگیرد، اما با جلساتی که برگزار شد رده سنی به زیر ۲۵ سال و چند سهمیه سنی آزاد رسید. خوشحال بودیم قرار است با یک سری بازیکن جوان و بومی تیم خوبی تشکیل دهیم، اما بعد از آنکه کادرفنی تیم مشخص شد تصمیمات به کلی تغییر کرد.

وی ادامه داد: نمی‌دانم سیاستی بر باشگاه و تیم هندبال حاکم شده یا سلیقه مربی است که بازیکنان غیر بومی به سپاهان اضافه شدند و بازیکنان ملی‌پوش هم تیم را ترک کردند. به نظر من بومی گرایی نبود بلکه سلیقه گرایی بوده است.

کاپیتان سابق تیم هندبال سپاهان با بیان اینکه انتظار جدایی از سپاهان با این شرایط را نداشتم، تصریح کرد: از سال ۷۷ در رده‌های سنی پایه در تیم هندبال سپاهان بازی می‌کردم، تنها سه سال در این تیم حضور نداشتم که آن هم به دلیل منحل شدن تیم هندبال سپاهان بود. از سال ۹۴ که دوباره سپاهانی‌ها در هندبال تیم داری کردند به این تیم بازگشتم و حدود ۸ سال کاپیتان بودم. انتظار جدایی به این شکل را نداشتم، اما همه این اتفاقات به سلیقه مربی برمی‌گردد.

پورقاسمی در خصوص حضور وسلین وویویچ در تیم هندبال سپاهان و تأثیر این مربی، گفت: حضور وویویچ در سپاهان به سیاست باشگاه بر می‌گردد، قصد داشتند اتفاقات خوبی برای تیم رخ دهد، اما به نظرم نیازی به حضور این مربی در تیم نبود. نمی‌گویم مربی بدی بود زیرا در این جایگاه نیستم، تمامی اهالی ورزش و هندبال متوجه خوب یا بد بودن وویویچ در سپاهان شدند.

وی در رابطه با حضور در تیم هندبال زغال سنگ طبس، اظهار کرد: صحبت‌هایی با تیم زغال سنگ طبس داشتم زیرا تیم با شخصیتی است و مربی و بازیکنان خوبی جذب کرده. پیشنهاد از تیم‌های دیگر هم داشتم، اما از نظر اخلاقی درست نبود تغییر نظر بدهم و در نهایت با تیم زغال سنگ طبس قرارداد امضا کردم.

کاپیتان سابق تیم هندبال سپاهان با اشاره بر اینکه مسئولان باشگاه سپاهان یک پیام بعد از جدایی از این تیم برای من ارسال نکردند، گفت: نخست جا دارد از زحمات باشگاه سپاهان در این مدت تشکر کنم، از سن کم در باشگاه سپاهان حضور داشتم، قهرمانی‌های زیادی همراه با این تیم کسب کردم و در روزهایی که قراردادها پایین بوده هم جدا نشدم. حتی صحبتی بود که اگر روزی سپاهان به لیگ دسته اول برود، اولین کسی که برای قرارداد برود من باشم.

پورقاسمی اضافه کرد: سرمربی تیم من را نخواست، اما ناراحتی من از این است که باشگاه حتی یک پیام تشکر بعد از این همه مدت تلاش در تیم برای من ارسال نکرد و انتظار داشتم خداحافظی در شأن من و سپاهان انجام گیرد، تا چند روز قبل از جدایی من در باشگاه حضور داشتم و برای فصل جدید برنامه ریزی می‌کردیم، اما به یک‌باره همه چیز فرق کرد.


منبع خبر www.mehrnews.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا