سرگرمی و سبک زندگی

ماجرای مردی که گفتند در فروشگاه، «ایستاده» فوت شد، چه بود؟/ عکس

به نقل از سایت منبع که در انتها ذکر شده است صبح تازه گزارش میدهد

نادیا زکالوند: در ویدیویی که دست به دست می‌شود، مردی بدون حرکت ایستاده و حتی چشم‌هایش هم ثابت و بدون حرکت مانده است. حتی مردمی که اطراف او هستند به او دست می‌زنند اما هیچ واکنشی از مرد دیده نمی‌شود. مدتی بعد با کمک برانکارد، او را از فروشگاه بیرون می‌برند.

در این ویدیو گفته شده است که این مرد، فوت کرده بوده و به‌طور معجزه‌آسایی، نه‌تنها خودش به زمین نیفتاده بود، بلکه کیسه خریدش همانطور در دستش باقی مانده بود.

این ویدیو آنقدر عجیب بود که جستجوی بیشتری انجام دادیم و متوجه شدیم، این مرد که اهل قزاقستان است، مردی میانسال است، و بر اثر مصرف بیش از حد نوشیدنی‌ الکلی دچار نوعی مسمومیت شده و در حالت خشک‌زده مانند مرده قرار گرفته بود.

 ماجرای مردی که گفتند در فروشگاه، «ایستاده» فوت شد، چه بود؟/ عکس

بنابه گفته کادر پزشکی که با آنها گفتگویی داشتیم، افرادی که در نوشیدن نوشیدنی‌های الکلی افراط می‌کنند، گاهی به کما فرو می‌روند که البته معمولا وقتی جایی نشسته‌اند این اتفاق برای آنها می‌افتد و خیلی به‌ندرت پیش می‌آید که ایستاده در این حالت قرار بگیرند.

خوشبختانه وقتی الکل از بدن این افراد خارج شود، آنها به حال عادی باز می‌گردند که در وضعیت این مرد قزاقستانی، پزشک‌ها به‌سرعت الکل را از بدن او خارج کردند و حال او چند ساعت بعد خوب شد.

منبع:

english.factcrescendo


منبع خبر www.khabaronline.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا